blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG persian
ČLÁNKY
GALÉRIE
DISKUSIE
1
SLEDUJETE BLOG
Vitajte na mojom blogu
PersianDevil May Cry 3 - Bosses
pridal Persian 21.7. 2007 o 0:42

Cerberus

Troj-hlavý divoký strážca brány. Má silu ovládaťa zachádzať s ľadom.     
Cerberus udelí svoju silu tím, ktorí si ju zaslúžia tým že ho porazia. Ktorí nie, majú česť sa zoznámiť s jeho obrovskými tesákmi.


                        Agni

Jeden z dvojčiat démoních strážcov brány. Agni má silu ovládať oheň. V podstate žije vo svojom meči, s ktorým zaobchádza. Celý život (2000r.) hľadá majiteľa, ktorý si zaslúži jeho plnú silu.

 

                       
Rudra

Jeden z dvojčiat démoních strážcov brány. Rudra má silu ovládať vietor. V podstate žije vo svojom meči, s ktorým zaobchádza. Celý život (2000r.) hľadá majiteľa, ktorý si zaslúži jeho plnú silu.

 

                        
Srdce Leviathana

Srdce najväčšej beštiálnej morskej obludy, Leviathana. Srdce samo by malo byť uvážené ako jeho hlavná podstata. Nejaká vec v jeho vnútri ho chráni za každú cenu.

 

                        
Nevan

Jedna z démoních strážcov brány, naveky uveznená samotným Spardom. Nevan zvádza ľudí z ich cesty do svojej väzby v pekle. Nepriateľsky útočí s kombináciami elektriny a netopierov.


                        

 Beowulf

Strážca brány, taktiež uveznený Spardom na 2000 rokov. Dychtivo čaká na svoju šancu pomstiť sa. Jeho obrovská sila a svetelné útoky nútia naháňať strach.

 

                        

Geryon

Konská legenda, na ktorej jazdilo nepočetné množstvo hrdinov, nahradený démonickou dušou, ktorej podstata bola v minulosti svetlá, veselá duša. Má schopnosť ovládať čas na obmedzenú dobu.


                      

Doppleganger

Démon, ktorý nadobúda tú istú podobu ako má jeho nepriateľ. Jeho schopnosť je produkovaná lámaním svetla (refrakciou) v rozmanitých smeroch. Daňou za to, on je v podstate démon v tieni, tieň.

 

                       
Arkham

Transformovaný na príšernú beštiu po tom, čo obdržal (resp. ukradol) silu Spardu. Jeho tvar/forma nebola stvorená Spardovou dedičnou silou, ale lepšie povedané z temnoty, ktorá leží hlboko v jeho srdci.


                         Arkhamova légia

Kŕdeľ démonov uvoľnený z Arkhamovho tela. Títo nie veľmi inteligentní démoni slúžia jedinému cieľu: poškodenie nepriateľov nárazmi na nich.


                 

 Jester

Záhadný klaun ktorý sa javí a prekáža Dantemu. Jeho motívy sú neznáme. Keď uvoľní svoju mágiu, pohybmi útočí ako cirkusant.

 

                       
Lady

Ženská lovkyňa démonov, ktorá blokuje každý Danteho pohyb. S malým tréningom a ešte menšou  silou toho veľa nezmôže, ale má univerzálnu zbraň, ktorá jej pomáha a upevňuje jej vieru, že to čo robí, robí správne.


                        

Vergil

Danteho dvojča. Taktiež z polovice človek a z polovice démon. Používa meč (katanu, pamiatka od otca), ale nechce sa dotýkať strelných zbraní keďže on to nevidí tak, že sú to zbrane skutočného bojovníka.

 

                       
Vergil (part 2)

Absorbovaný Beowulfovou svetelnou silou sa z neho stal nový silnejší Vergil. Teraz s „primiešaním" Vergilového neskutočného zachádzania s katanou a Beowulfovou silou mixuje boj v nové silnejšie pohyby.

 

                       

Vergil (part 3)

Po obdržaní „Force Edge" (otcov meč), symbolu Spardu, je Vergil kompletný. Jediný spôsob ako konkurovať takému úctivému nepriateľovi (Dantemu) je veriť v seba a svoju zbraň.


                  Prístupov 9363
Kvalita článku
(100%) hlasov 1

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Fable: The Lost Chapters - my hero
[ 6.10.2007] (príspevkov 1)
History of Nosgoth
[ 12.9.2007] (príspevkov 2)
Kain - the scion of Balance
[ 11.9.2007] (príspevkov 3)
Raziel - the soul hunter
[ 11.9.2007] (príspevkov 6)
Devil May Cry 3 - Bosses
[ 21.7.2007] (príspevkov 7)
My Current PC Desktop
[ 14.6.2007] (príspevkov 7)
Prince of Persia T2T - my screenshots & ...
[ 9.4.2007] (príspevkov 11)
Anglicko - Východňarský slovník
[ 10.2.2007] (príspevkov 3)
Nuda v noci
[ 3.1.2007] (príspevkov 3)
NFS Carbon
[ 14.11.2006] (príspevkov 6)